Jeugdkampen

Hierna vind je een overzicht van alle andere kampen die in Torhout georganiseerd worden.
Ontbreekt er één in de lijst? Laat het ons zeker weten, dan passen we de lijst aan.

De brochure vakantieaanbod 2022 kan je hier bekijken.


KAMPEN GEORGANISEERD DOOR DE STAD

Een volledig en up-to-date overzicht van alle kampen die door de stadsdiensten georganiseerd worden, vind je onderaan deze pagina.

Inschrijven kan vanaf donderdagavond 20 januari op verschillende tijdstippen:

19u00: jongerenkamp Kinderboerderij + Wakkere Lowie-kampen + kamp CC
19u30: sportkampen
20u00: boerderijkampen (lagere school)
20u30: boerderijkampen (kleuters)

Via onze webshop vind je ook een overzicht van alle kampen & activiteiten. Klik door naar het tabblad activiteiten voor praktische info en beschikbare plaatsen. (aanmelden niet vereist)

In 2022 worden zowel Sportkampen als Boerderijkampen georganiseerd in de krokusvakantie, paasvakantie, zomervakantie en herfstvakantie. 


KAMPEN 2020 GEORGANISEERD DOOR EXTERNE ORGANISATIES

Hieronder vind je een lijst van alle organisaties die in 2022 kampen organiseren voor kinderen en jongeren.

Op hun website vind je een actueel overzicht van de beschikbare plaatsen, hun contactgegevens en de mogelijkheid om in te schrijven.

(Ontbreekt er nog een organisatie in de lijst, laat het ons dan zeker weten!)

Compagnie Mila: musicalkampen (www.milakampen.be)

Circodans: circuskampen (www.circodans.be)

Culture Dance: danskampen (www.culturedance.be)

Dis-moi vzw: Franse taalkampen (www.dis-moi.be

De Koddaert: tenniskampen (www.challengetennis.be)

Groenhove: sport- en paardenkamp Groenhove (www.groenhove.be)

Huisje Artistiek: creatieve kampen (www.huisjeartistiek.be)

Intermuza: omnisport, crea, taal ... (www.facebook.com/intermuza)

KM Torhout: voetbalkamp (www.kmtorhoutjeugd.be)

Krachtbal Torhout: krachtbalkamp (www.facebook.com/krachtbaltorhout)

Panta Rhei: creakampen (www.pantarheivzw.be)

Ratjetoe: kleuterkampen (www.ratjetoe.be)

Stoeterij Deloof: paardenkampen (www.stoeterijdeloof.be)

Talentenzolder: creakampen (www.talentenzolder.be)

Toneelkring Sint Rembert: theaterkamp (www.sintrembert.be)

Sterre-kids: themakampen (www.sterrekids.be)

Kameleon: kinderkampen (www.kameleonkinderyoga.com)

Kindercoach Groeihuis: kampjes & themadagen (www.kindercoach-groeihuis.be/nl/kampjes-en-themadagen

KTG Houtland: kidsstages Houtland Tennisschool (https://www.ktghoutland.be/index.php/nl/tennisschool)

Kiddiefun: sportkampen voor kleuters & lagere school (www.kiddiefun.be)

Max & Lou: naaikampen voor kinderen (www.maxlou.be)

Da Capo: muziekkampen (da-capo-muziekles.be)


KAMPEN 2021 GEORGANISEERD DOOR JEUGDBEWEGINGEN

Onze jeugdbewegingen organiseren natuurlijk ook kampen tijdens de zomervakantie. Klik door via de knop hieronder voor een overzicht van de kampen in 2022. Let wel: je dient natuurlijk lid te zijn om mee te kunnen op kamp! 

Kampen jeugdverenigingen