Paardenmarkt zoekt waterdragers

Op zaterdag 27 juni vindt de jaarlijkse Paardenmarkt in Torhout plaats. Net als de voorbije dagen wordt het een zonnige en zeer warme zaterdag. Zonnig weer is ook dorstig weer. Daarom zijn we op zoek naar enkele vrijwilligers die water en eten willen brengen naar de paarden.

Helpende handen gezocht!

We zijn op zoek naar gemotiveerde paardenliefhebbers vanaf 12 jaar die willen proeven van de ervaring om de paarden te verzorgen. Onder begeleiding gaan we water van de verschillende waterpunten met emmers tot aan de paarden te brengen. Ook eten geven zal deel zijn van de ervaring. Maak van dichtbij mee hoe de paardenmarkt een hart voor dieren heeft.

Shifts:

  • 12 tot 14 uur
  • 14 tot 16 uur

Ben je gepassioneerd door paarden en wil je graag helpen zorgen voor de paarden? Mail naar vrijetijdshuis@torhout. Vermeld wanneer je aanwezig kan zijn, wie je bent en hoe oud je bent.

Gepubliceerd op donderdag 18 juni 2026 12.30 u.