Torhout wil het bestaand energieactieplan upgraden tot een volwaardig klimaatplan. Ben ook jij bezorgd over ons klimaat? Sta je te trappelen om je goede ideeën te delen of om samen met anderen initiatief te nemen?
Kom naar het digitaal klimaatatelier waar we samen verder acties uitwerken. We kunnen jouw kennis, expertise en creativiteit gebruiken!
Programma
De resultaten van de enquête werden verwerkt, en vormen het vertrekpunt voor de avond. We gaan in kleine groepen aan de slag waarin we nadenken over verschillende themas:
- Hoe kunnen we energiezuinig en klimaatbestendig wonen en leven?
- Hoe maken we duurzame mobiliteit in Torhout mogelijk?
- Geniet je van groen en ken je een geschikte plek voor een tikkeltje extra?
- Hoe kunnen we kiezen voor meer lokale en regionale producten?
- Sta je versteld van de toenemende droogterecords en wil je dat probleem aanpakken?
We gaan dieper in op acties en bekijken samen wat we waar kunnen doen.
Je mag gerust ook andere mensen uitnodigen, want iedereen is welkom.
Datum
Donderdag 22 april van 19.30 tot 21 uur.
Inschrijven
Stuur nu een mailtje naar ruimte@torhout.be dan bezorgen we alle info. Vergeet alvast donderdag 22 april niet te noteren in jouw agenda!
Praktisch
- Je hebt een computer (met geluidsversterking), laptop, smartphone of tablet nodig om deel te nemen.
- Voor deze digitale sessies werken we met een beveiligde link. Deelnemen kan via de browser, dus ook zonder iets te installeren.
- We bezorgen je een 10-tal dagen voor het klimaatatelier een introductiefilmpje en een overzicht van de resultaten van de klimaatenquête om je zo goed mogelijk voor te bereiden.
- Samen met het filmpje en de resultaten ontvang je ook een inschrijvingslink.
- Kort na je inschrijving, krijg je via mail een link en wachtwoord toegestuurd zodat je makkelijk kan inloggen en deelnemen aan het klimaatatelier.
Dank je wel en tot binnenkort!
Gepubliceerd op
maandag 8 maart 2021
0 u.