Beheer van grachten

 

Het onderhoud van de langsgrachten aan de straat (m.a.w niet-geklasseerde onbevaarbare waterlopen) is een gedeelde taak tussen de stad en rioolbeheerder Infrax.
De grachten worden op regelmatige basis uitgediept.

Het onderhoud en de herstelling van binnengrachten gelegen tussen privé-eigendommen zijn ten laste van de aangelanden.
 

Alle werken (inbuizingen en duikers) aan onbevaarbare waterlopen, zowel geklasseerde als niet-geklasseerde dienen vergund te worden.

Dit kan je aanvragen aan het college van burgemeester en schepenen.

Zoeken

Contactinformatie

Het college van burgemeester en schepenen
Stadskantoor
Aartrijkestraat 11/B
8820 Torhout
Tel.: 050 22 11 22
Fax: 050 22 05 80
E-mail: info@torhout.be

Contactinformatie

Dienst Ruimtelijke Ordening en Huisvesting
Stadskantoor Aartrijkestraat 11/B
8820 Torhout
Tel. : 050 22 11 39
Fax : 050 22 05 80

Stedenbouwkundig ambtenaar: Bert Desendere (E-mail: bert.desendere@torhout.be)
Vergunningen: Dirk Reniers (E-mail: dirk.reniers@torhout.be)
Mobiliteit: Christel Casier (E-mail: christel.casier@torhout.be)
Administratie: Mieke De Gryse (E-mail: mieke.degryse@torhout.be)
Huisvesting en planning: Bert Desendere (E-mail: bert.desendere@torhout.be)
Administratie : Benny Vanfleteren (E-mail: benny.vanfleteren@torhout.be) Heidi Goeminne (E-mail: heidi.goeminne@torhout.be)

Openingsuren: maandag t.e.m. vrijdag van 9 uur tot 12.00 uur woensdag van 13.30 uur tot 17.00 uur

 

Contactinformatie

Dienst Infrastructuur
Stadskantoor Aartrijkestraat 11/B 8820 Torhout Tel. : 050 22 11 39 Fax : 050 22 05 80
Ingenieur openbare werken: An Wostyn (E-mail: an.wostyn@torhout.be) Deskundige: Bryan Maelbrancke (E-mail: bryan.maelbrancke@torhout.be) Administratie: Evy Bouckaert (E-mail: evy.bouckaert@torhout.be) Mieke De Gryse (E-mail: mieke.degryse@torhout.be)
Openingsuren: Maandag t.e.m. vrijdag van 9 uur tot 12.00 uur  woensdag  van 13.30 uur tot 17.00 uur 

 

 

Links